Tapahtumat

Huhtikuu  2018
S M T K T P L
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Päivän kysymys

Mikä on parasta Humuksessa?

Hallitus 2018

Humanistisen Killan vuoden 2018 hallitus

Ellei toisin mainita, sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@student.oulu.fi.
Kerralla koko hallitukselle saa postit kulkemaan näppärästi osoitteella kilta-hallitus@humanistinenkilta.fi

 

PUHEENJOHTAJA

Elina Honkanen, pj@humanistinenkilta.fi

Huom. killan puhelin on poistettu käytöstä 2018 alkaen.

 

VARAPUHEENJOHTAJA, MUUTTOVASTAAVA, APURAHA- JA STIPENDIVASTAAVA

Kimmo Mäkelä (kimmo.makela@student.oulu.fi)

 

SIHTEERI

Salli Kärkkäinen (salli.karkkainen@student.oulu.fi)

 

TALOUSVASTAAVA

Ilona Maijala (ilona.maijala@student.oulu.fi)

 

TILITYS- JA KASSAVASTAAVA

Hanna Räätäri (hanna-maria.raatari@student.oulu.fi)


TAPAHTUMAVASTAAVAT

Jaakko Ervasti & Sonja Liukkonen (jaakko.ervasti@student.oulu.fi & sonjaliukkonen95@gmail.com)

 

KAHVILA- JA AUTOVASTAAVA

Hanna Räätäri (hanna-maria.raatari@student.oulu.fi)


VIESTINTÄ- JA MARKKINOINTIVASTAAVA

Heidi Niemi (heidi.niemi@student.oulu.fi


IMAGOVASTAAVA

Henri Pitkänen (henri.pitkanen@student.oulu.fi)

 

LOIRO- JA BLOGIVASTAAVA

Janina Ikäheimo (janina.ikaheimo@gmail.com)

 

KOULUTUSPOLIITTINEN VASTAAVA

Mirja Mustapirtti (mirja.mustapirtti@gmail.com)


SOSIAALIPOLIITTINEN VASTAAVA, HÄIRINTÄYHDYSHENKILÖ JA RUHTINAS

Miisa Haapajoki (miisahaapajoki@hotmail.com)

 

KV- JA SUHDEVASTAAVA

Tuija Vaarala (tuija98@gmail.com)

 

KULTTUURIVASTAAVA

 Helmi Juntunen (helmijunt@gmail.com)

 

FUKSIVASTAAVAT

Kati Härkönen & Lauri Kuha (kati.harkonen@student.oulu.fi & lauri.kuha@student.oulu.fi)

 

 

 

 


Aiempien vuosien hallitusten kokoonpanot näet tästä.